پروماد سایت پروژه های آماده

نشانی وب‌سایت ما : https://promad.ir.

در این سایت اطلاعات کاربر نظیر: نام و نام خانوادگی، شماره تماس، ایمیل، استان و شهر محل سکونت، برای خدمت رسانی هرچه بهتر و پشتیبانی آتی( درصورت نیاز) دریافت و نزد سایت محفوظ و محرمانه خواهد بود.

دیدگاه‌ها

دیدگاه های شما نباید شامل لینک های خارجی باشد. در این صورت دیدگاه شما ویرایش شده و بدون لینک در سایت ارائه میشود.

آدرس ایمیل شما برای سایر کاربران غیرقابل مشاهده خواهد بود.

رسانه

فایل های چند رسانه ای آپلود شده شما ابتدا توسط مدیریت سایت مورد بررسی قرار گرفته و درصورت هماهنگی با اهداف سایت پروماد و همچنین عدم مغایرت با قوانین نظارتی، برای استفاده عموم مورد تایید و انتشار قرار خواهد گرفت.

فرم‌های تماس

از طریق صفحه “تماس با ما” و همچنین امکان گفت و گو آنلاین، میتوانید نظرات، پیشنهادات، انتقادات و شکایات خود را با ما درمیان بگذارید. در اسرع وقت رسیدگی خواهد شد.

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید.

اگر حساب کاربری دارید و به این سایت وارد می‌شوید، کوکی موقت را برای تعیین اینکه آیا مرورگر شما کوکی‌ها را قبول می‌کند تنظیم می‌کند. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و هنگامی که مرورگر شما را میبندد از بین میرود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. اگر شما انتخاب کنید ” من را به یاد داشته باش”، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود.

کپی رایت

تمامی مطالب ارائه شده در سایت پروماد توسط متخصصین این مجموعه گردآوری شده است. لذا استفاده از آنها منوط به ذکر منبع می باشد و در این صورت بلامانع است.

اطلاعات تماس پروماد:

فرم تماس به نشانی:

https://promad.ir/contact-us/

گفت و گوی آنلاین:

تماس با شماره پشتیبانی سایت در ساعات 9 الی 17:

09108493490